"Naszym celem jest nie tylko rozwijanie umysłów za pomocą nauk i umiejętności, lecz także uszlachetnianie serc i dusz."  


SUKCESY SPORTOWCÓW W OSTATNICH LATACH

Gimnazjum – rok szkolny 2009/2010

Tenis stołowy:

I miejsce chłopców w Powiatowej Gimnazjadzie w Iskrzyni.

I miejsce chłopców w Rejonowej Gimnazjadzie w Iskrzyni.

I miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim w Gogołowie.

V miejsce chłopców w Finale Ogólnopolskim w Brzegu Dolnym.

IV miejsce dziewcząt w Powiatowej Gimnazjadzie w Iskrzyni.

Unihokej:

I miejsce chłopców w Powiatowej Gimnazjadzie w Krościenku Wyżnym.

III miejsce chłopców w Półfinale Wojewódzkim w Bukowsku.

VII miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim w Żurawicy.

Badminton:

III miejsce dziewcząt w Półfinale Wojewódzkim w Korczynie.

V miejsce chłopców w Półfinale Wojewódzkim w Korczynie.

Łyżwiarstwo:

XVI miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim w Dębicy.

X miejsce dziewcząt  w Finale Wojewódzkim w Dębicy.

Piłka siatkowa:

I miejsce chłopców w zawodach gminnych w Iskrzyni.

V miejsce chłopców w zawodach powiatowych w Jedliczu.

Piłka nożna:

I miejsce chłopców w Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Krościenku Wyżnym.

II miejsce chłopców w zawodach gminnych w Komborni.

Lekkoatletyka:

II miejsce Kamila Kasperkowicza w powiatowych biegach przełajowych w Iwoniczu.

XI miejsce Kamila Kasperkowicza w Finale Wojewódzkim w Kolbuszowej.

III miejsce Kamila Pelczara w powiatowych biegach przełajowych w Iwoniczu.

56 miejsce Kamila Pelczara w Finale Wojewódzkim w Kolbuszowej.

II miejsce Szkoły Podstawowej i III miejsce Gimnazjum w XX edycji Biegów Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Korczyna

Wyniki naszej szkoły we współzawodnictwie szkół województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2009/2010:

Szkoła podstawowa  436 miejsce – 12 pkt ( na 758 sklasyfikowanych szkół )

Gimnazjum 37 miejsce – 212 pkt ( na 478 sklasyfikowanych szkół )

 

Gimnazjum – rok szkolny 2008/2009

Tenis stołowy:

I miejsce chłopców w Powiatowej Gimnazjadzie w Iskrzyni.

I miejsce chłopców w Rejonowej Gimnazjadzie w Iskrzyni.

III miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim w Gogołowie.

II miejsce dziewcząt w Powiatowej Gimnazjadzie w Iskrzyni.

V miejsce dziewcząt w Rejonowej Gimnazjadzie w Gogołowie.

Unihokej:

I miejsce chłopców w Powiatowej Gimnazjadzie w Krościenku Wyżnym.

III miejsce chłopców w Półfinale Wojewódzkim w Bukowsku.

VII miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim w Mielcu.

Badminton:

VII miejsce dziewcząt w Półfinale Wojewódzkim w Korczynie.

III miejsce chłopców w Półfinale Wojewódzkim w Korczynie.

Łyżwiarstwo:

XIV miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim w Sanoku.

Piłka siatkowa:

I miejsce chłopców w zawodach gminnych w Iskrzyni.

III miejsce chłopców w zawodach powiatowych w Jedliczu.

Piłka nożna:

II miejsce chłopców w Turnieju o Puchar Dyrektora ZSP nr 4 w Krośnie

II miejsce chłopców w zawodach gminnych w Komborni.

Lekkoatletyka:

II miejsce w XIX edycji Biegów Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Korczyna

Szkoła Podstawowa- rok szkolny 2008/2009

Tenis stołowy:

VI miejsce chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Iskrzyni.

V miejsce dziewcząt w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Iskrzyni.

Unihokej:

III miejsce chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Krościenku Wyżnym.

Łyżwiarstwo:

X miejsce w Finale Wojewódzkim w Dębicy.

Lekkoatletyka:

I miejsce w XIX edycji Biegów Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Korczyna

Wyniki naszej szkoły we współzawodnictwie szkół województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2008/2009:

Szkoła podstawowa  221 miejsce – 41 pkt ( na 766 sklasyfikowanych szkół )

Gimnazjum 52 miejsce – 182 pkt ( na 465 sklasyfikowanych szkół )

Gimnazjum - rok szkolny 2007/2008

LEKKOATLETYKA

IV miejsce Rafała Kasperkowicza w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w biegu na 1000 m  w Mielcu.

XVI miejsce Rafała Kasperkowicza w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w biegach przełajowych w Kolbuszowej.

I miejsce Rafała Kasperkowicza w Finale Powiatowym Gimnazjady w biegach przełajowych w Iwoniczu.

I miejsce drużynowo w Biegach Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Korczyna.

TENIS STOŁOWY

VII miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Rokietnicy.

II miejsce chłopców w zawodach rejonowych w Iskrzyni.

I miejsce chłopców w zawodach powiatowych w Iskrzyni.

II miejsce dziewcząt w zawodach powiatowych w Iskrzyni.

VII miejsce dziewcząt w zawodach rejonowych w Gogołowie.

BADMINTON

V miejsce chłopców w Półfinale Wojewódzkim w Korczynie.

V miejsce dziewcząt w Półfinale Wojewódzkim w Korczynie.

ŁYŻWIARSTWO

VII miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Dębicy.

XVII miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Dębicy.

PIŁKA NOŻNA

II miejsce chłopców w Turnieju o Puchar Dyrektora ZSP nr 4 w Krośnie.

Szkoła Podstawowa - rok szkolny 2007/2008

TENIS STOŁOWY

V miejsce chłopców w zawodach powiatowych w Iskrzyni.

V miejsce dziewcząt w zawodach powiatowych w Iskrzyni.

ŁYŻWIARSTWO

XI miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sanoku.

LEKKOATLETYKA

II miejsce drużynowo w Biegach Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Korczyna.

   Wyniki naszej szkoły we współzawodnictwie szkół województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2007/2008:

Szkoła podstawowa  250 miejsce – 35 pkt ( na 760 sklasyfikowanych szkół )

Gimnazjum 66 miejsce – 155 pkt ( na 451 sklasyfikowanych szkół )

Gimnazjum - rok szkolny 2006/2007

Badminton:

- III miejsce chłopców w półfinale wojewódzkim w Korczynie,

- III miejsce dziewcząt w półfinale wojewódzkim w Korczynie.

Tenis stołowy:

- I miejsce chłopców w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- II miejsce chłopców w zawodach powiatowych w Iskrzyni,

- III miejsce chłopców w zawodach rejonowych w Iskrzyni,

- I miejsce dziewcząt w zawodach gminnych w Iskrzyni.

- III miejsce dziewcząt w zawodach powiatowych w Iskrzyni,

Unihokej:

- II miejsce chłopców w zawodach powiatowych w Korczynie,

- III miejsce dziewcząt w zawodach powiatowych w Korczynie,

Szachy:

- I miejsce w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- II miejsce w zawodach powiatowych w Krośnie,

- VI miejsce w zawodach rejonowych w Jaśle.

Piłka siatkowa:

- II miejsce chłopców w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- II miejsce dziewcząt w zawodach gminnych w Iskrzyni,

Lekkoatletyka:

- I miejsce drużynowo w Biegach Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Korczyna.

- II miejsce Rafała Kasperkowicza w zawodach powiatowych w Iwoniczu,

- VII miejsce Rafała Kasperkowicza w finale wojewódzkim w Kolbuszowej, 

- VII miejsce Rafała Kasperkowicza w finale wojewódzkim w biegu na 1000 metrów w Mielcu,

Łyżwiarstwo:

- IX miejsce chłopców w finale wojewódzkim w Sanoku.

- XVII miejsce dziewcząt w finale wojewódzkim w Sanoku.

Szkoła Podstawowa - rok szkolny 2006/2007

Tenis stołowy (chłopcy):

- I miejsce w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- I miejsce w zawodach powiatowych w Iskrzyni,

- I miejsce w zawodach rejonowych w Iskrzyni,

- I miejsce w zawodach wojewódzkich w Rokietnicy.

- VI miejsce w Ogólnopolskim Memoriale Andrzeja Grubby.

Tenis stołowy (dziewczęta):

- I miejsce w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- II miejsce w zawodach powiatowych w Iskrzyni,

- VII miejsce w zawodach rejonowych w Iskrzyni.

Szachy:

- I miejsce w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- I miejsce w zawodach powiatowych w Krośnie,

- VI miejsce w zawodach rejonowych w Strzyżowie.

Piłka siatkowa (chłopcy):

- II miejsce w zawodach gminnych w Iskrzyni,

Piłka siatkowa (dziewczęta):

- II miejsce w zawodach gminnych w Korczynie,

Biegi przełajowe:

- I miejsce w Biegach Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Korczyna.

Piłka nożna:

- I miejsce chłopców w zawodach gminnych w Korczynie.

- II miejsce w zawodach powiatowych w Korczynie.

Badminton:

- II miejsce chłopców w półfinale wojewódzkim w Rzeszowie,

- VII miejsce w finale wojewódzkim w Tarnobrzegu.

- VII miejsce dziewcząt w półfinale wojewódzkim w Rzeszowie,

Lekkoatletyka:

- III miejsce chłopców w zawodach powiatowych w Rymanowie w czwórboju,

- III miejsce chłopców w zawodach powiatowych w Rogach w trójboju,

- I miejsce dziewcząt w zawodach powiatowych w Rogach w trójboju,

- XXV miejsce dziewcząt w finale wojewódzkim w trójboju w Rzeszowie,

Unihokej:

- III miejsce chłopców w zawodach powiatowych w Krościenku Wyżnym

Łyżwiarstwo szybkie:

- X miejsce w finale wojewódzkim w Dębicy.

Wyniki naszej szkoły we współzawodnictwie szkół województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2006/2007:

Szkoła podstawowa  24 miejsce – 242 pkt ( na 743 sklasyfikowanych szkół )

Gimnazjum 59 miejsce – 166 pkt ( na 435 sklasyfikowanych szkół)

Gimnazjum - rok szkolny 2005/2006

Badminton:

- I miejsce chłopców w półfinale wojewódzkim w Korczynie,

- VII miejsce chłopców w finale wojewódzkim w Straszęcinie.

- V miejsce dziewcząt w półfinale wojewódzkim w Korczynie.

Tenis stołowy:

- I miejsce chłopców w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- II miejsce chłopców w zawodach powiatowych w Dukli,

- I miejsce chłopców w zawodach rejonowych w Iskrzyni,

- III miejsce chłopców w zawodach wojewódzkich w Stalowej Woli.

- I miejsce dziewcząt w zawodach gminnych w Iskrzyni.

- IV miejsce dziewcząt w zawodach powiatowych w Dukli.

Unihokej:

- I miejsce chłopców w zawodach powiatowych w Korczynie,

- IV miejsce chłopców w  półfinale wojewódzkim w Sanoku.

Szachy:

- I miejsce w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- I miejsce w zawodach powiatowych w Iskrzyni,

- IV miejsce w zawodach rejonowych w Jaśle.

Piłka siatkowa:

- II miejsce chłopców w zawodach gminnych w Korczynie,

- II miejsce dziewcząt w zawodach gminnych w Korczynie,

- II miejsce dziewcząt w turnieju Mikołajkowym w Krościenku Wyżnym.

Lekkoatletyka:

- I miejsce w Biegach Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Korczyna.

Łyżwiarstwo:

- IX miejsce chłopców w finale wojewódzkim w Dębicy.

Szkoła Podstawowa - rok szkolny 2005/2006

Tenis stołowy (chłopcy):

- I miejsce w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- I miejsce w zawodach powiatowych w Iskrzyni,

- I miejsce w zawodach rejonowych w Iskrzyni,

- III miejsce w zawodach wojewódzkich w Nowej Sarzynie.

Tenis stołowy (dziewczęta):

- I miejsce w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- II miejsce w zawodach powiatowych w Iskrzyni,

- V miejsce w zawodach rejonowych w Iskrzyni.

Szachy:

- I miejsce w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- I miejsce w zawodach powiatowych w Iskrzyni,

- V miejsce w zawodach rejonowych w Strzyżowie.

Piłka siatkowa (chłopcy):

- I miejsce w zawodach gminnych w Iskrzyni,

- VII miejsce w zawodach powiatowych w Krościenku Wyżnym.

Piłka siatkowa (dziewczęta):

- II miejsce w zawodach gminnych w Iskrzyni,

Biegi przełajowe:

- I miejsce w Biegach Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Korczyna.

Piłka nożna:

- I miejsce chłopców w zawodach gminnych w Korczynie.

- II miejsce w zawodach powiatowych w Korczynie.

 Wyniki naszej szkoły we współzawodnictwie szkół województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2005/2006:

Szkoła podstawowa  78 miejsce – 118 pkt ( na 717 sklasyfikowanych szkół )

Gimnazjum 37 miejsce – 191 pkt ( na 438 sklasyfikowanych szkół )

 

   
 
Tel./fax: (0-13) 43-155-13
Iskrzynia ul. Szkolna 4
38-422 Krościenko Wyżne


e-mail: iskrzyniasp@poczta.onet.pl

 

Copyright © ZS Iskrzynia 2008