XXII edycja Biegów Przełajowych

o Puchar Wójta Gminy Korczyna

Iskrzynia 2 czerwca 2012 r.

XXII edycja Biegów Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Korczyna odbyła się 2 czerwca 2012 r. w Iskrzyni. W biegach wzięło udział 140 uczniów ze wszystkich szkół z terenu Gminy Korczyna. Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych i drużynowe przedstawiają się następująco:

Dziewczęta z klas I – II                                                                  

  1. Jagoda Grancarczyk – SP Korczyna
  2. Klaudia Długosz - SP Korczyna
  3. Agnieszka Zywar - SP Kombornia

Dziewczęta z klas III – IV

  1. Katarzyna Majcher – SP Krasna
  2. Patrycja Cynar – SP Krasna
  3. Julia Rysz – SP Iskrzynia

Dziewczęta z klas V – VI

  1. Izabela Marcisz - SP Korczyna
  2. Kamila Mandela – SP Węglówka
  3. Sylwia Łuksa - SP Iskrzynia

Dziewczęta z klas gimnazjalnych

  1. Sylwia Wójcik - Gimnazjum w Iskrzyni
  2. Kamila Fiołek – Gimnazjum w Węglówce
  3. Izabela Barut – Gimnazjum w Korczynie

Klasyfikacja drużynowa – szkoły podstawowe

  1. Szkoła Podstawowa w Korczynie
  2. Szkoła Podstawowa w Iskrzyni
  3. Szkoła Podstawowa w Węglówce
  4. Szkoła Podstawowa w Krasnej
  5. Szkoła Podstawowa w Komborni
  6. Szkoła Podstawowa w Woli Komborskiej

Chłopcy z klas I – II

  1. Bartosz Prajsnar - SP Iskrzynia
  2. Radosław Zych – SP Korczyna
  3. Kacper Balawajder – SP Korczyna

Chłopcy z klas III – IV

  1. Marcin Majcher - SP Krasna
  2. Adraian Michna – SP Iskrzynia
  3. Kacper Prajsnar - SP Węglówka

Chłopcy z klas V – VI

  1. Paweł Makiel – SP Iskrzynia
  2. Paweł Machaj – SP Kombornia
  3. Patryk Chrobak – SP Kombornia

Chłopcy z klas gimnazjalnych

  1. Kamil Kasperkowicz – Gimnazjum w Iskrzyni
  2. Dawid Szczęsny – Gimnazjum w Komborni
  3. Jakub Wojewoda – Gimnazjum w Korczynie

Klasyfikacja drużynowa – gimnazja

  1. Gimnazjum w Iskrzyni
  2. Gimnazjum w Korczynie
  3. Gimnazjum w Komborni
  4. Gimnazjum w Węglówce

 









































































 
Powrót do strony - Aktualności