Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2009/2010

     Zakończenie roku szkolnego 2009/2010 poprzedzone zostało uroczystą Mszą Świętą, następnie udaliśmy się do Domu Ludowego, gdzie świadectwa i nagrody otrzymali wyróżnieni uczniowie oraz odbyła się część artystyczna. Ostatnia część uroczystości zakończenia roku szkolnego, rozdanie świadectw promocyjnych, odbyła się już w murach szkoły.

     Miniony rok szkolny pod względem dydaktycznym był udany, pod względem wychowawczym nieco mniej. Uczniowie klasy VI na sprawdzianie uzyskali średni wynik 28,63 pkt. Uczniowie klasy III gimnazjum na egzaminie uzyskali następujące średnie wyniki: część humanistyczna - 30,7 pkt., część matematyczno - przyrodnicza - 26,26 pkt., część językowa - 24,3 pkt.

     Duży sukces odnieśli nasi sportowcy. Michał Pojnar i Sebastian Furmankiewicz zajęli V miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w tenisie stołowym. Zawody finałowe odbyły się w Brzegu Dolnym w dniach 21 - 23 05. 2010 r. Wcześniej zwyciężyli w etapie gminnym, powiatowym, rejonowym i wojewódzkim tych rozgrywek. Na podkreślenie zasługuje również VII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w unihokeju chłopców.

     Bardzo udanie zaprezentowali się nasi uczniowie w konkursach matematycznych. W konkursie "Albus" I miejsce zdobyła Gabriela Pelczar z klasy I gimnazjum a III miejsce Magdalena Pelczar z klasy V szkoły podstawowej. W konkursie "Mat 2010" I miejsce zdobyła Magdalena Rysz z klasy I gimnazjum a III miejsce Wojciech Rysz z klasy II gimnazjum.

     Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody zakupione przez Radę Rodziców Zespołu Szkół w Iskrzyni. Wręczenia nagród dokonała Pani Dorota Hebda przewodnicząca Rady Rodziców.

Poniżej prezentujemy kilka fotografii z zakończenia roku szkolnego. Na fotografiach uczniów wyróżnionych w poszczególnych klasach występują: dyrektor szkoły, wychowawcy klas i Pani Dorota Hebda, przewodnicząca Rady Rodziców.


Wyróżnieni uczniowie z klasy I


Wyróżnieni uczniowie z klasy II


Wyróżnieni uczniowie z klasy III


Wyróżnieni uczniowie z klasy IV


Wyróżnieni uczniowie z klasy V


Wyróżnieni uczniowie z klasy VI


Wyróżnieni uczniowie z klasy I gimnazjum


Wyróżnieni uczniowie z klasy II gimnazjum


Wyróżnieni uczniowie z klasy III gimnazjum


Uczniowie z klasy III gimnazjum, którzy uzyskali najlepsze wyniki


Najlepsi matematycy


Bartek Haręzga - redaktor naczelny gazety szkolnej "Do przerwy"


Michał Pojnar i Sebastian Furmankiewicz - najlepsi sportowcy


Najlepsi sportowcy z klasy III gimnazjumKlasa III gimnazjum z wychowawczynią
 
Powrót do strony - Aktualności